, ,  

Angelina znowu chce adoptować dziecko

 Angelina Jolie chce adoptować dziecko z Etopii. O wyborze dziecka mają zdecydować córki aktorki.


Angelina Jolie od dawna myślała o kolejnym dziecku. Ma ich sześcioro zawsze chciała mieć więcej. Próby zajścia w ciążę nie powiodły się, zdecydowała się na adopcję. Zabrała swoje córki Shiloh i Zaharę do Etiopii i to one miały wybrać dziecko, które najbardziej potrzebuje pomocy.

Angelinie w oko wpadła jedna dziewczynka, która od tygodnia bawi sie z jej córkami. Jednak zanim podejmie decyzje, że to właśnie jest to dziecko, musi poznać jej osobowość.

Jolie była najbardziej wzruszona losem trzech maluchów, ale jedną z sierot pokochała niemal od razu – powiedział jeden ze świadków. Shiloh i Zahara przytuliły małą dziewczynkę na do widzenia. To zupełnie wzruszyło Angelinę, która postanowiła natychmiast adoptować dziecko.

Jednak decyzji Angeliny jest przeciwny Brad, który nie nadąża już za szóstką swoich dzieci a gdzie jeszcze za siódmym. Próbuje namówić Ange by ta poczekała jeszcze z rok ze swoją decyzja, żeby przemyślała.

Znając Jolie nie odpuści i już zapowiedziała, że niebawem dziecko pojawi się u nich w domu, tym bardziej, że obiecała Zaharze, że uratuje jeszcze jedno dziecko z piekła w jakim mieszka.
Ta czarnulka Zahara da we znaki wszystkim, jest zadziorna .

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.