,  

Angelina zniszczy Aniston?

ImageJakiś czas temu pisaliśmy, że ma powstać książka o najbardziej pikantnych i mrocznych stronach z życia Angeliny Jolie.


Autorem ma być Andrew Morton , ten sam który napisał biografię Księżnej Diany. Podobno Morton zna takie szczegóły z życia Angeliny i Brada, że ci aż się boją zadzierać z nim. Dziennikarz nad wydaniem książki o aktorskiej parze, szykuje się już od kliku miesięcy.

To co może znaleźć się w książce, cytują znajomi Angeliny dla StarW szkole nie była lubiana, wszyscy śmiali się z niej i przezywali "Pajęczyca", bo była bardzo chuda i zawsze ubierała się na czarno – opowiada jeden ze znajomych Jolie cytowany przez magazyn Star. Nikt nie przypuszczał, że wyrośnie z niej tak piękna i intrygująca kobieta.

Angelina podobno też bardzo nienawidzi Jennifer Aniston, byłą żonę Brada Pitta. I jak mówią Jolie znajomi, najchętniej zniszczyła by ją.

Od samego początku pragnęła Brada i wcale się z tym nie kryła – mówi osoba dla Star. Wiedziała, że ma żonę, ale niewiele ją to obchodziło. Na planie "Mr. and Mrs. Smith", gdzie wszystko się zaczęło, zdarzało się jej mówić niby w żartach, że "ukradnie Brada Jen". Kilka miesięcy później okazało się, że żarty się skończyły.

Najgorsze dla Aniston jest jednak to, że Jolie chce przede wszystkim zniszczyć jej karierę zawodową – mówi kolejny informator. W poprzednich latach Angelina kilkukrotnie odbierała jej role w filmach, w których chciała wystąpić. Panicznie boi się, że Aniston też może dostać Oscara. Robi więc wszystko, aby nie mogła zagrać w ambitnych produkcjach, które na taką nagrodę zasługują. Angie życzy Jen bardzo, bardzo źle.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.