,  

Angelina w ciąży czuje się sexy

ImageUdzieliła obszernego wywiadu dla Vanity Fair. Specjalnie dla Was mamy ciekawsze fragmenty.


CIA:
"Kocham być w ciąży. Dzięki temu czuję się jak kobieta. Teraz rozumiem, że wszystkie części mojego ciała są po coś. W ciąży się zaokrąglasz, poczucie, że rośnie w tobie nowe życie jest cudowne. Poza tym jestem szczęściarą. Myślę, że niektóre kobiety mają inne doświadczenia, ale to zależy od ich partnerów. Ja trafiłam na kogoś, dla kogo ciąża jest bardzo sexy. Dlatego czuję się sexy!".

MIEDZYNARODOWA RODZINA:
"Kiedy dorastałam chciałam zaadoptować dziecko, miałam wrażenie, że na świecie jest zbyt wiele dzieci, które potrzebują rodziców. To nie humanitaryzm, to nie ma nic wspólnego z poświęceniem. To dar. Mamy szczęście, że mamy siebie nawzajem. Myślę, że dajemy im dzieciństwo, jakiego dami pragnęliśmy".

NARODZINY SHILOH:
"Byliśmy wtedy w takim małym szpitalu w Afryce. Myślę, że nikogo poza nami nie było. To była mała chatka, w niej nasza trójka. Miałam cesarskie cięcie, to było fascynujące. To nie było ani poświęcenie, ani bolesne doświadczenie. Dla mnie było do fascynujące doświadczenie, dowód na to, ile może ludzkie ciało".

WYCHOWANIE DZIECI:
"Artyści inaczej wychowują swoje dzieci. Komunikujemy się z nimi do momentu, w którym prawdopodobnie nasze dzieci odbierałyby nas jako denerwujących. Sztuka jest stele obecna w naszym domu. Mamy książki, spacerujemy, rozmawiamy. Skupiamy się na malowaniu i śpiewaniu. "

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.