,  

Angelina uzależniona od hery?

Podobno aktorka jest na odwyku!

Jeszcze niedawno w mediach głośno było od informacji na temat Prada Pitta i Angeliny Jolie, że poddali się terapii rodzinnej. Wszystko dlatego, że Ange podobno nie dawała sobie rady ze swoimi napadami złości i to mogło źle odbić się na dzieciach. Magazyn Star wie, dlaczego taks ie dzieje. Twierdzi, że wszystko przez Heroinę, która daje o sobie znać.

W jednym z wywiadów Jolie opowiadała jak się narkotyzowała. Z heroiną była za pan brat. Redaktorzy Star poprosili o wypowiedź lekarza Drew Pinsky’ego, który już wiele razy o gwiazdach wypowiadał się w mediach.

Nie istnieje coś takiego, jak wyleczenie się z nałogu heroinowego. To nie występuje w naturze . Jestem przekonany, że coś się z nią dzieje. Może się leczy . Nie widzę jednak żadnych dowodów, by to robiła. Uzależnienie od heroiny to chroniczna choroba , z którą trzeba walczyć do końca życia – ocenia Pinsky. Jestem przekonany, że Brad nie jest dla niej dobrą osobą. On nie respektuje uczuć innych ludzi, co udowodnił, gdy bezlitośnie rozprawił się ze swoją byłą żoną. Angelina i Brad nieustannie tworzą kolejne inicjatywy, w które mogą się wspólnie zaangażować: dzieci i akcje charytatywne. Ten związek kiedyś wybuchnie, a gdy to nastąpi, będzie to coś ogromnego.

Angelina i Brat już kilka razy odgrażali się Magazynowi pozwem sądowym. Kiedy Star taki zobaczy?

Star


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.