, ,  

Angelina uczy dzieci strzelania z broni !

ImageJakiś czas temu pisaliśmy, że Angelina oswaja dzieci z nożami bojowymi.


ImageTeraz widziano jej dzieci, jak się bawią zabawkowymi karabinami. A na dodatek aktorka wynajęła instruktora, by uczył jej dzieci strzelania z prawdziwej broni. W wywiadzie dla brytyjskiego Harper's Bazaar, powiedziała
Nie zamierzam oszukiwać moich dzieci i karmić ich złudzeniami. Chcę, aby wiedziały, że na świecie są wojny i do czego służy broń. Każdy ma w sobie ładunek agresji, którą musi wyładować. Niech moi synowie udają, że bawią się w wojnę i nie krzywdzą nikogo naprawdę. W naszym domu zawsze była i będzie broń, dlatego dla ich własnego bezpieczeństwa powinni wiedzieć, jak się nią posługiwać.
Nigdy nie byłam sztuczną, przesłodzoną lalką
– dodaje Jolie. Nie będę zamykać moich dzieci w luksusowym pałacu i udawać, że na świecie nie dzieją się złe rzeczy. Pomimo tego że jestem matką, w głębi serca nadal jestem buntowniczką z tatuażami.
Przeciwko takim metodom wychowawczym są nie tylko media, ale również dziadkowie dzieci Państwo Pitt, choć tym głównie zależy na losie swoich prawdziwych wnuków. Dzieci adoptowane ich nie obchodzą.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.