,  

Angelina przyłapała Brada z nianią !

ImageNa okładce  Star w tym tygodniu jest ciekawa informacja. Brad zdradził Angelinę z nianią.


A dokładnie Angelina miała przyłapać go z nianią w łóżku.  Niania opiekuję się w domu pary aktorów bliźniętami Knoxem Leonem i Vivienne Marcheline.

Tabloid opisuje tak historię zdrady: Jolie wpadła w szał, kiedy weszła do swojej sypialni i zobaczyła w niej ponętną opiekunkę do dzieci, która leżała na łóżku i ocierała się plecami o jej partnera.

Angelina oszalała, spoliczkowała Brada : Uderzyła go w twarz, wrzeszczała ile siły w płucach i wyrzuciła nianię z domu mówiąc jej, żeby nigdy więcej tu nie wracała. Brad próbował pocieszyć młodą dziewczynę i bliźnięta, które zaczęły płakać. Angelina nie wytrzymała ciśnienia, podeszła do niego i uderzyła go z całej siły w twarz. Brad wyglądał na ogłuszonego, wybiegł z domu, wsiadł na swój motocykl i odjechał – czytamy.

A teraz najlepsze. Tabloid Star to jeden z tych, które wymyślają bardzo pikantne historie na temat gwiazd. Więc trzeba brać pod uwagę, że już nie jedną gwiazdę obsmarowały by podnieść sobie oglądalność. Więc na dniach pewnie będzie sprostowane.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.