, ,  

Angelina przeprosiła Aniston

ImageGdy się Angelina poznała z Bradem ,długo nie przyzwali się, że są razem.


Ale para nie wytrzymała ukrywania swoich uczuć i Brad ujawnił , że zdradził swoją wtedy żonę Aniston z partnerką, którą poznał na planie filmu Mr. and Mrs. Smith. Gdy Jennifer dowiedziała się o romansie męża, zerwała przyjazne stosunki z jego nową rodziną.
Urażona i upokorzona Aniston nie chciała rozmawiać ze swoim ex i unikała jakichkolwiek spotkań z nim. W końcu wyrzuty sumienia Angeliny, zmusiły ją do zadzwonienia do Jennifer i przeprosić ją za wydarzenia z przed lat.
Jolie od dawna zmagała się z poczuciem winy – donosi National Enquirer. Nasz informator powiadomił nas, że aktorka skontaktowała się z Aniston i długo rozmawiały. Pomimo przeprosin i tłumaczeń ze strony Angeliny była żona Brada Pitta powiedziała, że nigdy jej nie wybaczy. Rozmowę zakończyła Jennifer, która w końcu miała dość wysłuchiwania tłumaczeń i rzuciła słuchawką. Jolie przepłakała całą noc.
Brad bardzo zdenerwował się na wieść o zachowaniu Aniston. Zadzwonił do niej i nagrał na sekretarkę wiadomość: Angelina nie jest niczemu winna. Nie byłaś mi przeznaczona. Nigdy więcej nie chcę, abyś pojawiała się w naszym życiu. Jesteś osobą bez serca!
Wow, co zrobi Aniston teraz?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.