,  

Angelina chce jeszcze dwójki dzieci!

 Angelina Jolie i Brad Pitt maja szóstkę dzieci w tym troje własnych. dawno było słychać, że Angelinie ciągle mało .


Zaraz po urodzeniu bliźniaków , Angelina mówiła, że chce jeszcze siódme dziecko. Chodziła do lekarzy, co jakiś czas szły plotki , że aktorka już zaszła w ciążę. Jednak nic z tego. Później na jakich czas rozmowy o dzieciach przycichły. Ostatnio jednak znowu temat wrócił.

Angelina wróciła do swoich podróży humanitarnych i zaczęła szukać dziecka do adopcji. Zabrała ze sobą córki a jednej z nich Zaharze kazała wybrać sierotę, która by zamieszkała z n mi. Tygodnik Life and Style donosi teraz, że Ange chce jedno dziecko adoptować a drugie chce mieć biologiczne.

W trakcie swojej ostatniej wyprawy do Syrii Angie zwierzyła się jak trudne jest wychowywanie szóstki dzieci poniżej 9. roku życia – mówi informatorka gazety. Poza tym pociechy nie należą do aniołków. Lubią łobuzować i wszędzie jest ich pełno. Angie przyznała, że jej życie "to jeden wielki chaos".

Mimo takiego rodzinnego rozgardiaszu, Ange nie dementuje plotek o powiększeniu rodziny.

Rozważam powiększenie naszej gromadki. Zarówno drogą adopcji jak i naszym własnym dzieckiem – wyznała w rozmowie z brytyjskim magazynem Stylist.

Może jedno już jest w drodze? Brad się chyba zapije na amen, z radości:)

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.