Amy została oficjalnie oskarżona o pobicie fanki

ImageAmy właśnie wróciła ze swoich wymarzonych  wakacji i życie stało się rzeczywistością.


Wakacje , które Amy spędziła na Karaibach na długo jej zostaną w pamięci. adnych problemów, same miłe chwile i beztroskie życie. Ale to się skończyło i trzeba żyć dalej.

W czwartek Amy została oficjalnie oskarżona o pobicie. Sherene Flash, dziewczyna, która ucierpiała w starciu z Winehouse czekała kilka miesięcy, aby jej idolka wróciła do kraju.

Całe zdarzenie miało miejsce latem zeszłego roku, kiedy Amy dawała koncert w celach charytatywnych. Tego wieczoru chrześnica Amy debiutowała na scenie. Dziewczynka, tylko najadła się wstydu za swoją niezrównoważoną, sławną ciotkę. Winehouse z równowagi wyprowadziła właśnie Sherene, fanka, która jedynie grzecznie poprosiła o autograf.

Zaczęła na mnie wrzeszczeć, że jestem bezczelna i niewdzięczna – relacjonuje Flash. Nie miałam pojęcia, co odpowiedzieć, a jej wściekłość była coraz większa. W końcu uderzyła mnie pięścią w oko, zdjęła balerinkę i zaczęła mnie okładać po twarzy.

Jaką karę dostanie Amy, nikt nie wie. Za tydzień ma stawić przed sądem rozjemczym, który zdecyduje o dalszym toku sprawy.

The Sun

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.