Amy Winehouse w końcu podjęła decyzję życia !

ImageAmy Winehouse właśnie zdecydowała się na rozwód.


Amy postanowiła, że radykalnie zmienia swoje życie a pierwszym krokiem tej zmiany będzie ostatecznie rozwód ze swoim mężem, Blake’iem Fielderrem Civilem, który odsiaduje wyrok za pobicie i próbę przekupienia świadka.

Dawna propozycja przekazania Blake'owi 100 tys. funtów została zredukowana do zera. Amy skontaktowała się już z najlepszymi prawnikami – donosi magazyn The Mirror. – Zbyt długo żył na jej koszt, nie da mu ani grosza więcej. Szykuj się najbardziej zajadła walka w historii gwiazdorskich rozstań. Broń już czeka.

Oczywiście Blake nie chce się poddać tak łatwo i zrezygnować z pieniędzy, które może wyciągnąć od Amy. – Kompletuje teczkę o grzeszkach Winehouse, głównym źródłem informacji są jej dawni kochankowie. Będzie próbował dowieść jej zdrad i zwalić na nią winę za rozpad związku – donosi London Paper.

To mało prawdopodobne by mógł się powoływać na zdrady swojej żony, wszak to on pierwszy zdradził ją a jego wyskoki były szeroko opisywane w brukowcach.

Teczka Amy o mężulku też puchnie w oczach. – Musiała zapłacić za jego ostatnią terapię , kiedy warunkowo wyszedł z więzienia. Nawet jej nie powiadomił o wyjściu. Dowiedziała się gdy dostała rachunek na 36 tys. funtów za jego leczenie – donosi The Mirror. Nie wspominając o 500 tys, które w zeszłym roku wydała na jego obrońców. – Nie jestem mu nic winna – mówi 25-letnia piosenkarka.

Blade powiada zaś, że jest ofiarą swojej żony !

Blake jest absolutnie poważny w tej kwestii – mówi jego znajomy. Zatrudnił jednego z najlepszych prawników w Londynie i ma zamiar zniszczyć Amy w sądzie. Zrobił nawet listę błędów, jakie popełniła oraz mężczyzn, z którymi spała w trakcie, gdy byli małżeństwem. Na dodatek skontaktował się z niektórymi kochankami Winehouse, aby udowodnić, że to przez nią rozpadł się ich związek.

Ich związek zaczął się od wielkiej miłości i dużej ilości narkotyków. Amy kiedyś miała piękny głos i nie chwiała się na scenie, to będzie zażarta walka.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.