Amy Winehouse przedawkowała?

Takie są przypuszczenia.

Amy Winehouse została znaleziona martwa w swoim domu dwa dni temu. Nie ma co prawda jeszcze autopsji z sekcji zwłok piosenkarki, lecz już krążą plotki, że  Amy mogła przedawkować.

Poprzedniego dnia szykowała się do imprezy. Kupiła kilka rodzajów narkotyków, heroina, kokaina, tabletki ecstasy i ketamina.

Wyglądała na zdeterminowaną, aby zafundować sobie wielkie piątkowe wyjście – mówi osoba cytowana przezDaily Mail. Widziano ją na ulicach Camden, ale wyraźnie chciała przenieść imprezę do domu.

Najprawdopodobniej z zakupionych narkotyków, sporządziła koktajl, który  doprowadził do zgonu artystki. W mediach brytyjskich można przeczytać, że być może śmierci  Amy winien jest reżyser  Reg Traviss, który miał się ożenić z gwiazdą, jednak sytuacja go  przerosła i zerwał z nią.

Reg bardzo chciał pomóc odmienić jej życie raz na zawsze – pisze Daily Mail. Kiedy jednak zdał sobie sprawę z tego, że Amy nie jest w stanie pokonać swoich demonów, zdecydował o zakończeniu tego związku.

Matka piosenkarki kiedy ją widziała ostatni raz, czułą, że śmierć córki to tylko kwestia czasu.

Wydawała się zupełnie wyłączona z tego, co dzieje się dookoła – mówiła Janice Winehouse. Mimo wszystko jej nagła śmierć nadal do mnie nie dotarła. Kiedy widziałyśmy się ostatni raz, pocałowała mnie i powiedziała: „Mamo, kocham cię!”

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Amy Winehouse przedawkowała?

You must be logged in to post a comment.