Amy Winehouse może mieć HIV-a !

ImageAmy znana z tego, że lubi pchać się w kłopoty, chyba wszyscy wiemy. Ale teraz ktoś innych być może ją w nie wepchnął.


Wiemy wszyscy jak dużo Amy na zrobionych tatuaży. Teraz okazuje się, że autorem tych dzieł na ciele piosenkarki jest Henry Hate, znany tatuażysta gwiazd. Teraz Hate wyznał łamach brytyjskiego tabloidu, że jest nosicielem wirusa HIV.

Jestem profesjonalistą i wiem, jakie ryzyko niesie ze sobą mój zawód – zapewniał i uspokajał Hate. Zawsze stosuję wszelkie środki ostrożności. Myślę, że nie ma się o co martwić. To przecież moja osobista sprawa.

Mistrz tatuaży swoją chorobę ukrywał przez 6 lat, żadna gwiazda nigdy się o tym nie dowiedziała, dopiero teraz. Jedną z dróg zarażenia się wirusem HIV jest między innymi kontakt płynów ustrojowych lub krwi z otwartymi ranami. W przypadku, gdy osoba wykonująca tatuaż jest jego nosicielem, możliwość zakażenia wzrasta.

The Sun zaczęło poszukiwać wszystkich klientów Hate. Chcą by każdy z nich poddał się badaniu na HIV.  Pierwszą taką osobą była właśnie Amy, która odmówiła badań.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.