Amy kradnie tabletki pacjentom !

ImageKiedy Blake ją odwiedził w szpitalu, trochę ją zaopatrzył w narkotyki, za które zresztą poszła z nim na sex.


Po aferze z sexem lekarze chcieli by Amy opuściła szpital. Ale ona szybko znalazła sposób by tam zostać. Wypisała czek na sporą sumę, przymilała się do pielęgniarek i tak udało jej się pozostać w klinice.

Chodzi za pielęgniarkami jak cień – mówi jeden z chorych. Mówi im, że widok gwiazdy może nam tylko pomóc. Szczerze powiedziawszy, to patrzenie na ten żywy szkielet jedynie nam szkodzi.

Ostatnio w jednym z artykułów pisaliśmy , że Amy pomaga pielęgniarkom, ale wtedy nie było zbyt wiele informacji, dlaczego to robi. Okazuje się, że od czasu kiedy piosenkarka udziela się w pomocy służbie zdrowia, zaczęły ginąć leki.  Personel szpitala powiadomił policję, jednak im nie udało się przyłapać złodzieja.

 Ale pacjenci wiedzą swoje: Za każdym razem, gdy w sali pojawia się Amy, moje tabletki znikają – mówi pacjentka szpitala. Jestem pewna, że to ona je kradnie. Prędzej czy później przedawkuje. W szpitalu jest wielu dilerów. Wystarczy wejść do kibla i od razu ktoś oferuje mi kupno marihuany lub kokainy. Nieraz widziałam ją zupełnie naćpaną, jak krąży po korytarzach.

Czy tatuś wynajmie teraz płatnego zabójcę na personel szpitala?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.