,  

Amy i Blake chcą szybko wziąć ślub

 Amy Winehouse chce szybko wyjść po raz drugi za swojego chłopaka a byłego męża Blake Fieldera-Civila.


Amy Winehouse chce wziąć ślub ze swoim byłym Blake w Las Vegas. Tam jadą ci, którym się bardzo spieszy a ślub dostaje się od ręki.

Już postanowili, że biorą ślub i zdecydowali, że ceremonia odbędzie się w Las Vegas – donosi źródło. Amy nie chce niczego tradycyjnego i marzy jej się ceremonia podobna do tej poprzedniej. Zdecydowała, że nie chce wychodzić za mąż ponownie w Miami. Obawia się, że to przyniesie im pacha. Nie może przestać opowiadać ludziom o ich wspólnej przyszłości.

Po raz pierwszy Amy Winehouse wyszła za Blake Fieldera-Civila w 2007 roku. Po dwóch latach małżeństwo się rozpadło. Amy wpadła w nałóg narkotykowy i alkoholowy. On w tym czasie odbył karę więzienia. Amy przeszła terapię odwykową na Karaibach. Blake zrobił dziecko innej kobiecie. To sporo jak na trzy lata. Winehouse wróciła z Karaibów a wtym czasie  Blake wyszedł z więzienia . Piosenkarka słała mu smsy, i prosiła by ten do niej wrócił. Po rozwodzie  Blake żądał od swojej żony połowę jej majątku, nie dostał  nic.

Teraz Amy kupiła dom w Londynie. Planuje założenie rodziny, w tym też dzieci. Obecnie Amy czeka na potwierdzenie wniosku wizowego do USA. Jeśli to dostanie wyjadą do Las Vegas i wezmą ślub. Blake kończy terapię odwykową w

centrum Sheffield.Amy czeka na jego powrót.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.