,  

Amy chce adoptować dziecko

ImageAmy gdy się dowiedziała, że jej mąż zapłodnił kochankę, upiła się do tego stopnia, że trafiła do szpitala.


Raz się histerycznie śmiała, a za chwilę zaczynała płakać – powiedział jeden z pracowników kurortu gdzie zatrzymała się Amy. Zachowywała się jak pomylona. Wrzeszczała, że go nienawidzi, bo nie dał jej dzieci.

Amy tak długo piła aż straciła przytomność i zabrano ją do szpitala. Gdy jednak doszła do siebie stwierdziła, że i ona może mieć dziecko. Jak powiedziała swoim znajomym, piosenkarka chce zaadoptować jedno z karaibskich sierot .

Amy poważnie myśli o adopcji. Obawia się jednak problemów wynikających z powodu jej burzliwej przeszłości i miejsca stałego zamieszkania. Dlatego też cały czas szuka własnych czterech kątów na Santa Lucia – zdradziło źródło.

Ona zawsze pragnęła być matką. Ostatnio mówiła, że marzy o przygarnięciu sieroty z wyspy. Do tego zakochała się w Karaibach i jest zdecydowana, by się tam przeprowadzić się na stałe – dodał bliski znajomy Winehouse.

Wyobrażacie sobie Amy jako matkę? Chociaż dzieci potrafią czynić cuda, w takim razie życzymy Amy szczęścia i pomyślności na nowej drodze życia.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.