,  

Alicja zaprosiła Colina na swoje urodziny

Admedia / newspix.pl

Marzy by znowu byli parą chociaż w ten jeden dzień?

Alicja Bachleda-Curuś 12 maja będzie obchodziła swoje 28 urodziny. Aktorka na ten dzień zaprosić Colina Farrella, chociaż już od ponad pół roku nie mieszkają razem a parą nie są od … tylko pewnie oni sami wiedzą ile.

Bachleda-Curuś postanowiła zapomnieć o wszystkich ich wcześniejszych sporach, pretensjach i nieporozumieniach i jako pierwsza wyciągnęła rękę na zgodę. Według naszych informacji Alicja zaprosiła Colina do swojego domu w Hollywood, gdzie 12 maja ma zamiar urządzić małe przyjęcie z okazji swoich 28. urodzin. Ponoć będzie to skromna impreza tylko dla najbliższych przyjaciół i znajomych – dowiedział się Fakt.

Jeszcze nie wiadomo czy Irlandczyk zaproszenie przyjmie, ale jeśli się pojawi najbardziej szczęśliwym powinien być synek tych dwojga Henry Tadeusz, chociaż w tym wieku maluch mało jeszcze rozumie. Zastanawia nas jednak, czy Farrell schowa w kieszeń i pojawi się na urodzinach Ali?

W Wielkanocne święta para pokłóciła się …

(…)Irlandczyk chciał je spędzić z dwójką swoich synów – Henrym oraz Jamesem(…) Ten pomysł jednak mocno zdenerwował Alicję. A że piękna gwiazda jest już odporna na wdzięki swojego byłego mężczyzny, ostro mu się postawiła. Oświadczyła, że zamierza wyjechać z Henrym do Polski na co najmniej kilka tygodni.- donosi tabloid

Ala postanowiła naprawić stosunki z Colinem dla syna. A może ma nadzieję, że zostaną na dłużej niż jeden dzień?

Zobacz też:Lesław Żurek powraca. I to brawurowo!

źródło: Fakt.pl

Admedia / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

Michał Pieściuk / newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.