Alicja wierzy, że Colin do niej wróci

Aktorka nie traci nadziei, że znowu będzie dobrze!

Kiedy wszystkie media w świecie ogłosiły rozpad związku Alicji Bachledy-Curuś z Colinem Farrellem, ta ciągle jest przekonana, że to jeszcze nie koniec i czeka…, czeka kiedy Colin do niej wróci. Ten znowu od ponad dwóch miesięcy nie odzywa się, nie widział syna i nawet nie stara się by się z nim zobaczyć. Do tej pory ani Alicja ani Colin nie wypowiedzieli się oficjalnie z sprawie.Rodzina też wierzy, że to jeszcze nie koniec.

W każdym związku zdarzają się kryzysy. Czasem potrzeba czasu z dala od siebie, żeby wszystko sobie przemyśleć – powiedział Faktowi tajemniczo członek góralskiej familii Ali.

Ona czeka, tylko na co? W mediach huczy od plotek, że Colin zauroczył się partnerką z planu zdjęciowego filmu London Boulevard, w którym razem zagrali, Keirą Knightley a o której powiedział:

Keira jest taka piękna. Naprawdę. Przepiękna i miła. Do tego bardzo inteligentna, bystra i utalentowana, kreatywna i wielkoduszna. Praca z nią była wyłącznie przyjemnością. Już wcześniej należałem do jej fanów, ale teraz podziwiam ją jeszcze bardziej. Mam nadzieję, że los sprezentuje mi jeszcze jedną rolę u jej boku. Byłbym szczęściarzem.

Alicję też poznał na planie filmowym i skończyło się romanse, czyżby szykował się kolejny?

Zobacz też: Magda Cielecka w TVN?!

źródło: Fakt.pl

x17online / newspix.pl

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.