Alicja nie przyjedzie na święta do domu!

ImageJak już pisaliśmy, Alicja nie przyjedzie na święta Bożego Narodzenia do Polski, Colin nie zostawi samej matki!


Tak jak pisaliśmy, dla Colina najważniejsza jest matka i najbliższe święta para spędzie właśnie z nią. Nie będzie też planowanych chrzcin małego synka Alicji w Polsce.

Alicja nie jest tym zachwycona, ale wie, że to Colin rozdaje karty – zdradza Faktowi osoba z rodziny aktorki. – Zdaje sobie sprawę z tego, że dla matki zrobiłby wszystko – dodaje nasz informator.

Powód? Syn Alicji i Colina jest za mały by lecieć w tak długi lot do Polski i aktor nie zostawi samej matki na święta – twierdzi aktor. Matka jest najważniejszą osobą w sercu Farrella i to on rządzi w tym związku. Nie będzie łatwo Alicji u boku faceta, który podporządkowany jest mamusi. Póki Alicja jest zakochana na zabój tak będzie. Będzie pokorna i będzie godziła się na wszystko.

Rodzina Bachledów jest rozczarowana taką sytuacją. Zdaje się, że Colin nie liczy się z uczuciami swojej partnerki, jakie ma w stosunku do swoich rodziców a może i spowoduje, że zerwie jej kontakty z nimi, co już wcześniej spekulowano.

Jednym słowem, nasze przypuszczenia się sprawdzają póki co. W każdym razie jutro więcej się dowiemy, gdyż Kinga Rusin w końcu przeprowadziła wywiad z Alicją, w którym Ala się wypowie o swojej teściowej i o całej sytuacji w jakiej się znalazła. Jutro będzie więcej informacji w tym temacie.

Zapraszamy.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.