,  

Ali Lohan pozuje na ulicach Nowego Jorku

 Ali Lohan dzięki swojej siostrze Lindsay, znanej nam lesbijki, wykorzystuje swoją życiową szansę.


To dzięki właśnie Lindsay , Lin poznała świat gwiazd i została w niego wciągnięta. Teraz wykorzystuje swoją szansę .

Dziewczyna ma dopiero 15 lat,( wygląda na więcej ) a już wzięła udział w sesji zdjęciowej do Extraordinary Women Exhibit. Do współpracy zostało zaproszonych 50 najbardziej niesamowitych kobiet świata. Wszystkie fotografie zostały zrobione przez Jonathan Ressler.

Extraordinary Women to rezultat długiej pracy spędzonej nad współpracą z 50 najbardziej inspirującymi i niesamowitymi kobietami. Każda z nich jest piękna, pełna gracji, mądra i dzielna. To co je najbardziej wyróżnia to indywidualizm i fakt, że nie da się przejść obok nich obojętnie. Zdjęcia zostały zrobione na całym świecie. Mogliśmy poznać poetki, baletnice, aktorki, artystki, kierowniczki i nauczycielki. Każda przedstawiła swoją historie i sprawiła, że nasz projekt stał się jeszcze bardziej wyjątkowy. – pisze fotograf na swojej stronie.

50 kobiet najbardziej niesamowitych? Co 15 latka ma tak niesamowitego w sobie? Czy można sobie zasłużyć w tym wieku na taki tytuł. Naszym zdaniem taka kobieta to ta, która coś zrobiła dla świata. Pomogła komuś, dzieciom, czy umierającym. A może się nie znamy.
Zdjęcia były robione na Times Square

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.