Alex Rodriguez rzucił Madonnę i wrócił do żony !

ImageA-Rod nabrał w końcu rozumu do głowy, gwiazda wielu skandali, kochanek Madonny, w końcu rzucił ją i wrócił do żony.


Sportowiec miał dość przyprawiania sobie rogów. Rodriguez wściekł się, że Madonna zabawia się z dużo młodszym facetem Luzem. Teraz Alex wrócił do żony Cyntii , którą bez przerwy zdradzał a t ago przyjęła z otwartymi rękami, wybaczając mu wszelkie popełnione błędy.

Kumple Rodrigueza zdradzili, że wokalistka jest wściekła, że wrócił do byłej.

Madonna jest wściekła! Alex kompletnie ją olał i powiedział, że niech się sobie pieprzy ze swoim młodym chłopakiem. Nie chce się z nią więcej spotykać nie tylko dlatego, że go zdradzała, ale i z obawy o swoją karierę. Przeprowadził się do domu, do swojej żony Cynthii i zapewnił, że to jego ostateczna decyzja. Jego trenerzy chcą, aby przebywał tak daleko od Madonny, jak to tylko jest możliwe. Twierdzą, że to przez nią miał zły rozgłos i ta znajomość niczemu dobremu nie służy – donosi informator zdradzając, że Madonna wpadła w szał słysząc z ust A-Roda, że o wiele lepiej czuje się w ramionach swojej żony niż jej.

Madonna próbowała wytłumaczyć się Alexowi:

Często rozmawiają przez telefon, ona ciągle mu powtarza, że Jesus jest tylko zabawką. Alex powiedział, że doskonale to rozumie, ale prosi ją, aby i ona zrozumiała jego. Tłumaczy jej, że teraz najważniejsza jest dla niego kariera a nie życie w atmosferze ciągłego skandalu – kontynuuje źródło.

Madonna nigdy nie poddaje się bez walki i zamierza go odzyskać! Zrobi wszystko, aby do niej wrócił. Stara się mu wytłumaczyć, że przez całą swoją karierę miała złą prasę, ale to minęło i tak samo będzie w jego przypadku. Wie, że on miał problemy przez to, że się z nią związał, ale zapewnia, że zrobi wszystko, aby zła passa odeszła. Madonna bardzo chciałaby go zobaczyć i pobyć z nim sam na sam. Niestety obawia się, że może już być na to za późno– czytamy dalej
.

A nie tak dawno zaprzeczała by Alex był jej kochankiem, przecież byli tylko przyjaciółmi. Kiedy facet ją olał , wyszło szydło z worka. Jedna zabawka jej uciekła, w końcu dostała nauczkę.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.