,  

Aguilera już po rozwodzie!

Dzień przed złożeniem dokumentów rozwodowych trafiła do szpitala!

Christina Aguilera odeszła od męża kilka miesięcy temu, sprawa tego związku dopiero teraz ujrzała światło dzienne. Xtina bardzo szybko złożyła papiery rozwodowe. Początkowo obwiniano piosenkarkę o romans z inną kobietą, przyczyna jednak tkwi zupełnie gdzie indziej. Na dzień przed złożeniem pozwu o rozwód została dotkliwie pobita.

Artystka miała rozciętą i spuchniętą wargę oraz zakrwawione ubrani. Obsługa szpitalna od  razu zorientowała się , że nie był to zwykły wypadek. Podejrzenie pobicia piosenkarki padło na Jordana, który przywiózł ją do szpitala.

Christina krwawiła z ust. Okazało się, że ma rozciętą wargę, którą trzeba zszyć. Zajął się tym prywatny chirurg plastyczny, który przybył do szpitala na prośbę gwiazdy . Kiedy zapytaliśmy ich, jak doszło do obrażeń, jej mąż powiedział, że żona upadła – donosi pielęgniarka pracująca w szpitalu do którego przywieziono artystkę.

Następnego dnia rzecznik prasowy Christiny ogłosił rozpad jej małżeństwa, a prawnik artystki złożył w sądzie pozew o rozwód.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.