Agnieszka w pokerowym Turnieju Gwiazd Sportu

Aga zaproszona do pokerowego Turnieju Gwiazd Sportu. 18 lutego w Londynie zmierzy się z innymi sławami sportowymi. Agnieszka Rylik została zaproszona do wzięcia udziału w turnieju pokerowym, w którym zmierzą się gwiazdy sportowe. PartyPoker Sports Challenge odbędzie się w Londynie, 18 lutego. Nasza mistrzyni zmierzy się m.in. z gwiazdami snookera: Stevem Davisem oraz Stephenem Hendry oraz z gwiazdami piłki nożnej: Normanem Whitesidem, Rayem Parlourem, Tonym Cascarino oraz Johnem Aldridge.


Rzecznik PartyPoker podkreśla: "Aga nauczyła się bardzo wiele o pokerze w ciągu ostatnich miesięcy, a to dzięki podróży do Irlandii oraz udziału w turnieju Late Night Poker, transmitowanym w telewizji. Teraz może użyć zdobytych wcześniej umiejętności przeciwko innym gwiazdom sportu. Dokładny skład turnieju nie jest jeszcze znany, jednak udział w tym pokerowym wydarzeniu wezmą gwiazdy światowej piłki nożnej, darta, snookera oraz rugby".
 
"Aga była świetna na turnieju w Irlandii, zrobiła ogromne wrażenie zarówno przy stole jak i poza nim. Poprzez dużą liczbę Polaków mieszkających w Irlandii Agnieszka była rozpoznawana na każdym kroku. Spodziewamy się jej dobrego występu i niezwykle cieszymy się, że możemy ją zaprosić do tego prestiżowego turnieju. Należy podkreślić, że po raz pierwszy zaproszenie otrzymuje osoba z Polski."
 
Pierwszy pojedynek Agi odbędzie się przeciwko sportowym prezenterom telewizyjnym z Wielkiej Brytanii. Polska gwiazda spotka się na tym etapie z wielkimi nazwiskami z telewizji Sky Sports. Póki co Agnieszka Rylik zrobiła ogromne wrażenie poprzez ogranie mistrza Devilfish'a oraz zacięty pojedynek z "Królem Blefu" – Marcelem Luske.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.