Adele znika na 5 lat

Robi sobie przerwę od śpiewania

Adele po operacji powróciła nie tylko do zdrowia ale także nadal pięknie śpiewa. Piosenkarka zgarnęła 6 statuetek podczas gali Grammy 2012 teraz czas poświęcić trochę czasu dla ukochanego i miłości.

Przez karierę piosenkarka już raz straciła miłość, tym razem nie chce popełnić błędu. Od kilku miesięcy spotyka się z Simonem Koneckim.

Odpuszczę sobie na cztery, może pięć lat. Praca niszczy moje związki. Chcę kochać, być kochaną i mieć czas na szczęście. Później napiszę w końcu radosne, optymistyczne piosenki, a nie kolejne smuty. A potem… nie wiem. Wezmę ślub. Może urodzę dzieci. Zajmę się ogródkiem, czy coś w tym stylu – wyznała gwiazda.

Wiem, że to źle, ale lubię trochę dramatu. Jestem bardzo zmienna, dwubiegunowa. Od słów „Tak bardzo cię kocham!” do ” Wypieprzaj z mojego domu” jest u mnie bardzo krótka droga. Nie lubię rozmawiać o problemie. Po prostu milczę, a facet wtedy mówi „Proszę, powiedz co zrobiłem źle, żebym mógł cię za to przeprosić”. I co jeszcze?!

To moja największa wada, ale mam też dużo zalet. Jestem uprzejma, dla mojego mężczyzny zrobię wszystko, dobrze gotuję, jestem zabawna i zawsze mam ochotę na seks – dodała ze śmiechem.

Myślicie, że to dobra decyzja?

 

Zdjęcia chwilo nieczynne, a tymczasem zapraszamy na nasz profil na Facebooku, gdzie znajdziecie dodatkowe fajne i niefajne informacje:)

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.