A jednak bliźniaki!!!

MAJ-000136.jpg.jpgNiedawno pojawiły się plotki, że Angelina Jolie jednak nie spodziewa się bliźniaków. Brad Pitt rozwiał wszelkie wątpliowości-będą mieli dwójkę dzieci!


Para, która ma już trójkę adoptowanych dzieci i jedno biologiczne, spodziewa się bliźniaków. Do tej pory ani Brad, ani Angelina nie wypowiadali się na temat ciąży. W weekend szczęśliwy tatuś nie wytrzymał! Nie może się doczekać dziecka, chce byc przy porodzie, dlatego juz teraz zmienia swoje plany zawodowe. Tym razem Brad nie chce, aby Jolie rodziła poza Stanami, jak to było, kiedy na świat przyszła Shiloh. Poród odbędzie sie najprawdopodobniej w Los Angeles, natomiast bliźniaki będą dorastały we Francji. W ten sposób Jolie chce uczcić pamięć swojej matki i swoje francuskie korzenia.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)
 

A jednak bliźniaki?

Od początku,  jak już tylko było wiadomo, że latynoska gwiazda,  Jennifer Lopez, jest w ciąży,  spekulowano że może to być ciąża bliźniacza. Gwiazda jednak nigdy nie wypowiadała się na ten temat stąd media zaciekle obserwują każdy krok gwiazdy aby się upewnić w swoich przypuszczeniach.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.