34-latek dla niej to starzec!

ImageMadonna nie spotyka się ze starymi mężczyznami, dosłownie starymi. Bo już taki 34 latek to dla niej staruszek. Ona potrzebuje młodej, świeżej krwi.


Czy ktoś w ogóle pamięta by Madonna spotykała sie z mężczyznami w swoim wieku? Ona zawsze lubiła młodszych,chociaż był jeden wyjątek Michael Jackson w którym się kochała, jednak ten ją odrzucił. Poza tym Michael zawsze wyglądał młodo.

Ryan Seacrest przeprowadził niedawno wywiad z piosenkarką i zadał jej pytania dotyczące jej skłonności do młodszych mężczyzn.

Jesteś dla mnie za stary – powiedziała Madonna 34-letniemu prowadzącemu programy telewizyjne. Młodsi mężczyźni są o wiele bardziej zabawowi. Nie boją się przygód. Poznałeś kiedyś faceta w moim wieku? To grubi i łysiejący impotenci.

Jednak prezenter  się nie zraził i ciągnął dalej temat. Zwrócił się tym razem z pytaniem, na jakich chłopców Madonna zwraca uwagę.

Jeśli są na tyle duzi, że potrafią sami ubrać, w zupełności by mi wystarczyli – zażartowała Madonna. W wywiadzie przyznała się, że ma problem z zaakceptowaniem swojego starzejącego się ciała. rodki jakimi się  teraz szprycuje by powstrzymać proces starzenia, już niedługo przestaną działać.

Często jestem niezadowolona, gdy patrzę w lustro – wyznała. Moje ciało jest częścią mojej pracy. Patrzę na siebie i myślę, że muszę iść na siłownię. Mówię do siebie: "pracuj nad sobą, nie zajadaj się ciastkami".

A my powiemy, zajadaj zajadaj, Twoje ciało jest obrzydliwe. Pełniejsze było by ładniejsze.


VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.