,  

3 września będzie pochowany Michael Jackson!

ImageCzy to ostatnia data pogrzebu Michaela Jacksona? Tego chyba nikt nie wie.


Ale taka wiadomość została podana prosto z Los Angeles, przez naszego korespondenta.  Jest również oficjalne oświadczenie koronera w sprawie śmierci Michaela. Został zamordowany!

Przyczyną śmierci Jacksona było przedawkowanie leków, jakimi był faszerowany piosenkarz w w szczególności Profol. Rodzina bardzo sobie podobno chwali pracę policji , jednak nadal nie postawiono oficjalnych zarzutów lekarzowi Conradowi Murray'owi. Kiedy do drzwi lekarza zapuka policja z nakazem aresztowania?

Tym czasem czekamy na pogrzeb. Jak wcześniej zapowiadała rodzina Jacksonów, ma być tylko w gronie rodziny a miejsce pochówku mają znać tylko oni. Jackson ma zostać pochowany w Los Angeles na cmentarzu Forest Lawn w czasie prywatnej ceremonii, zarezerwowanej dla rodziny i najbliższych przyjaciół piosenkarza. Rozpocznie się ona o godzinie 19.00 czasu lokalnego.
Na cmentarzu Forest Lawn odbyły się już 7 lipca uroczystości żałobne, w których uczestniczyła rodzina Jacksona, przed wielkim publicznym pożegnaniem gwiazdora w hali Staples Center w Los Angeles. Po gali trumna z ciałem piosenkarza zniknęła, co było przedmiotem licznych spekulacji.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.