13 letni chłopiec nie jest ojcem dziewczynki!

ImagePamiętacie głośną sprawę 13 latka, który miał być ojcem dziecka z Wielkiej Brytanii?


Okazuje się, że cała sprawa została nakręcona przez rodziców nastolatków.

Teraz na światło dzienne wyszły prawdziwe fakty całego zdarzenia, Alfie Patten nie jest najmłodszym ojcem w Wielkiej Brytanii. Testy DNA to wykluczyły. Dziennik Daily Mail donosi że ta historia od początku była tylko mistyfikacją. Clive Sim, znajomy rodziców ciężarnej nastolatki opowiedział w rozmowie z gazetą, że inicjatorką całej historii jest matka dziewczyny.

Penny Steadman kazała mówić córce, że ojcem dziewczynki jest 13-letni Alfie, bo wtedy historia dobrze się sprzeda. Prawdopodobnie również ojciec chłopaka kazał mu mówić, że to on jest ojcem Maisy. Na potrzeby rozreklamowania całej akcji zatrudnił nawet agencję PR. Alfie, ze swoją niewinną twarzyczką, błyskawicznie stał się gwiazdą angielskich mediów– donosi Daily Mail.

Historia dzieci była tak wiarygodna, że na konta rodziców zaczęły wpływać duże sumy funtów. Sam The Sun zapłacił 25 tysięcy. Matka Alfiego, za czek z pięciocyfrową sumą sprzedała własną historię wydarzeń. Zdjęcia, wywiady, prawa do filmów, a konta w banku rosły!

Sąd utajnił rozprawę na temat ojcostwa dziewczynki, dlatego dopiero po jej zakończeniu dowiemy się, kto jest prawdziwym ojcem Maisy.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.