Zwierzenia Stockingera

ImageTomasz Stockinger po niemiłych zdarzeniach z ubiegłego roku, zaplanował ten rok inaczej.


Tomasz Stockinger w ubiegłym roku spowodował wypadek samochodowy . Na dodatek uciekł z miejsca wypadku. Gdy zatrzymała go policja, stwierdzono, że Stockinger był pod wpływem alkoholu. Odebrano mu prawo jazdy, najadł się wstydu a od nowego roku postanowił wielkie zmiany w swoim życiu.

Zanim doszło do wypadku, aktor żył na luzie. Uprawiał sport, miał swoją stałą posadę w serialu Klan gdzie gra DR. Lubicza.  Jazdę po pijanemu Stockinger przypisuje wielkiemu zmęczeniu i stresowi w jakim był.

Cóż, doprowadziłem się do stanu ogromnego przemęczenia. Właśnie to było przyczyną tego, że straciłem nad sobą kontrolę…
– opowiada dla Faktu Stockinger. Tylko co ma zmęczenie do spożycia alkoholu? Jednak takie wydarzenie niektórych mimo wieku dopiero uczy życia.

Teraz moje życie ma zupełnie inny charakter. Chociażby pod względem technicznym, bo nie poruszam się samochodem. Musze się nauczyć trochę inaczej funkcjonować – kontynuuje aktor.

W tym roku Tomasz chce zadbać o siebie i o  członków swojej rodziny. Jego  życie ma być spokojniejsze i zdrowsze. Jazda metrem na pewno jest czymś przyjemniejszym niż jazda za kółkiem.

Myślę o tym, żeby spokojniej żyć, nie rwać tak bardzo do przodu, zwolnić tempo. Muszę też pomyśleć o swoim zdrowiu, na przykład zająć się swoimi kontuzjami sportowymi. No i zastanawiam się nad powrotem na scenę
– mówi aktor.

Warto by pomyśleć też o spożywaniu alkoholu, bo jakoś nie zauważyliśmy jakie plany ma Stockinger właśnie z nim a wiemy, że jest koneserem mocnych trunków.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.