,  

Związek Rutkowskiego i Krużyńskiej się kończy?

Para ma kryzys!

Krzysztof Rutkowski i Luiza Krużyńska poznali się podczas akcji jaką detektyw prowadził. Para się w sobie zakochała , kobiety wyszła z zakonu i miał być ślub. W międzyczasie Rutkowski zaangażował się w sprawę Madzi z Sosnowca, Krużyńska chciała popełnić samobójstwo, została przewiedziona do szpitala. Narzeczony nie miał czasu by ja odwiedzić na oddziale psychiatrii.

Mam poważny problem. Rozstałem się z Luizą. Jestem załamany. Nie wiem, co mam teraz zrobić. Kocham Luizę i wiążę z nią plany na przyszłość. Prowadzę jednak firmę, mam poważne sprawy i pewne rzeczy musimy sobie wyjaśnić, poukładać, dobrze się zrozumieć. – mówił Rutkowski Faktowi .

Co innego mówi Kobyłecka.

Był kryzys w naszym związku Ale został już zażegnany.  Problemy pojawiły się, bo po prostu łączy nas wielka miłość i w związku z tym emocje są też ogromne. Miałam trochę żalu do Krzysztofa, że zaraz po zdarzeniu na KUL nie rzucił wszystkiego i nie przyjechał do mnie do szpitala. Ale wyjaśniliśmy sobie, że po prostu nie mógł. Jest zaangażowany w tyle ważnych przedsięwzięć, że nie jest w stanie zostawić ich i ruszyć na drugi koniec Polski. Teraz to rozumiem. Inną rzeczą jest fakt, że mój narzeczony czuje się zmęczony ostatnimi wydarzeniami. Ale powtarzam, że wszystko sobie wyjaśniliśmy i już wszystko jest w porządku – mówi dobitnie Kobyłecka.

Dziwna para, dziwne zachowania. Czyżby ktoś z nich potrzebował medialnego szumu?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.