Zula wspiera wybory!

Afera.TV

Jedna z najbardziej barwnych postaci telewizyjnego show „Top Model”, znana Wielkopolanka Zula Walkowiak postanowiła wesprzeć kobiety w wyborach.

Zula Walkowiak wczoraj wzięła ona udział w spotkaniu organizowanym przez dr Iwonę Michniewicz w Kaliszu.

„Wbrew pozorom wybory to ważny moment, dlatego też przyjęłam zaproszenie Iwony . Chcę poprzeć ją i wszystkie kobiety startujące w wyborach. Obecny rząd nas zawiódł, dlatego wierzę, że kobiety wniosą do polityki świeżość, rozsądek i zaangażowanie. Nikt chyba nie zaprzeczy, że to właśnie kobiety są mistrzyniami w dążeniu do wyznaczonych celów!” – skomentowała swój wybór popularna modelka.

Trzeba przyznać, że to zaskakujący ruch poznańskiej gwiazdy. Niemniej kandydatka na Sejm z ramienia PJN podobnie jak Zula potrafi zaznaczyć swoją obecność i siłę. To ona jedna potrafiła przeciwstawić się Radzie Miejskiej Kalisza

„Skoro weszłam do rady, aby dbać o interesy Kalisza, a w tej chwili uczestniczę w czymś, o co każdy kaliszanin może zapytać: „Słuchaj, jesteś tam, widzisz to i co? Dlaczego nie reagujesz?” Reaguję – ale ujawnia się tylko moja niemoc. Traktuje się mnie w radzie jak szkodnika – tylko za to, że chciałam powalczyć o przyzwoitość, o przestrzeganie prawa, jakąś „porządność” gospodarską. Tymczasem miasto mówi: „oj, Michniewiczowa, czepiasz się”. – komentowała swoje odejście po kilku sesjach wówczas Michniewicz.

Idziecie na wybory?

Afera.TV

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.