Zula Walkowiak udzieliła pornograficznego wywiadu

Facebook

Wykorzystuje zainteresowanie mediów swoją osobą.

TYLKO DLA DOROSŁYCH

Dopiero co groził paraliż dolnej części ciała Zuli Walkowiak a znowu głośno o byłej uczestniczce Top Model w mediach. Zula postanowiła wykorzystać swoje pięć minut i udzieliła bardzo kontrowersyjnego wywiadu portalowi glamrap.pl . W rozmowie z portalem mówiła o seksie, modelingu i muzyce jaką lubi.

Jej przygody miłosne a przynajmniej opowieści o nich mogą być brutalne, więc osoby, które mają słabe nerwy, może niech dalej nie czytają.

Leżę, piszę na fejsie, ładnie pachnę, sprzątam w domu, robię pranie, koszę trawę i się bzykam – mówi Walkowiak w wywiadzie.

O stosunkach z raperami jakie miała.

– Chodzi o to czy ich ruch…? pyta .

Dziennikarz , który prowadził wywiad wymieniał po olei raperów i chciał wiedzieć, z którym uprawiała sex.[Chada, Peja, Mes, Diox]

Powiem tak. Miałam stosunki seksualne z 3 raperami, ale tylko z dwoma wyżej wymienionymi. Reszty się musicie domyśleć. (…) A i jeszcze jedno. Nikomu żadnej laski nie robiłam w Eskulapie. Niestety nie umiem dobrze brać do papy komentowała wulgarnie.- Ponadto nie mam HIV, HPV i innych chorób wenerycznych. Potwierdzone info od mojego ginekologa.

Jak myślicie, jak daleko Zula zajedzie w show-biznesie?

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.