,  

Zula Walkowiak pojechała po Agnieszce Orzechowskiej

Nie dała jej szans! OSTRO

Zula Walkowiak uparcie dąży do zdobycia szczytów show-biznesu. Obrała drogę niezbyt chwalebną, rrozpoczęła od krytyki celebrytów a jej początek miała Paula Marciniak.

Klika dni temu Zula i i Agnieszka Walkowiak miały przyjemność albo i nie, spotkać się w Pytaniu na śniadaniu, o w którym to mówiły jak zostać gwiazdą. Walkowiak cały czas wyśmiewała się z Orzechowskiej,  mówiąc że bycie gwiazdą jest jej życiowym celem.

Gdy Zula wróciła z nagrania w studio Dwójki na swoim profilu Facebookowym zamieściła w pis, w którym wyśmiała nie tylko Agnieszkę Orzechowską ale również prowadzącego rozmowę między dziewczynami Romana Czajerkę.

Siema mordeczki, ee ja jestem chyba zbyt normalna albo zbyt popierdolona, że nie rozumiem (nie, że nie lubię) ale w męskiego członka nie rozumiem strasznie takich kobiet jak Agnieszka Orzechowska aka Polska Angelina Jolie czy Paula Marciniak aka Nia, Lalya, gówno robię gównem jestem. Ale trochę mi jej szkoda, że ma coś w ustach i wygląda jak po oparzeniu 3stopnia przez to, rzęsy doczepione, włosy sztuczne i w dodatku -16 stopni na dworze a ona w mini i rajstopkach jak na komunie w maju 1996roku tej.Za wszelką cenę robi się na kogoś kim nie jest.. jak dla mnie to marna kopi Joli Rutowicz bez konia ale z małpką i dodatkami Dody jak np.śmiech czy sposób mówienia. Niestety w Polskim Shołbizie to nie przejdzie bo już takie osoby istnieją.

Ja na 99% w mediach nie zaistnieje bo jestem po prostu sobą i jestem normalna i nie będę obijać w bawełnę, a Pan Roman Czejarek jest może i sympatyczny miły itp ale dziś w programie pokazał jaką jest niewychowaną medialną i bojącą hieną jak mi przerwał bo chciałam powiedzieć jak wygląda naprawdę szołbiznes- nie masz siana, kontaktów itp. będziesz nikim mimo, że masz talent. A więc Panie R.Cz idź do hipermarketu połóż głowę na wadzę i wciśni przycisk burak. Większość dziennikarzy po wywiadzie mi mówi :”Zula w rzeczywistości jesteś śliczna miła i odważna” może mówią mi dlatego, że się boją?! nie ważne – napisała Zula.

Wywaliła co jej leży na sercu, ma rację?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.