Zula Walkowiak osięgnęła wagę… (video)

By walczyć na ringu musi mieć określony ciężar ciała

Już jutro Zula Walkowiak wyjdzie po raz pierwszy na ring, aby zmierzyć się w rankingowym pojedynku kickboxerskim federacji AMW z zawodową mistrzynią Polski w kick boxingu Martą Prajsner.

Dzisiaj zgodnie z regulaminem zawodowego kick boxingu odbyło się ważenie. Zula wykazała wagę 59 kg, natomiast jej przeciwniczka 58 kg.

Gwiazdka Top Model wystąpi na kaliskiej gali “Fight Night – Kaliska Noc Walk”, organizowanej przez jej sportowego promotora, rapera Gorzkiego.

Na gali w roli “ring girl” zadebiutuje również inna celebrytka Iga Wyrwał.

Pojedynek Zuli poprzedzać będzie walkę o tytuł zawodowego mistrza Polski Roberta Ziętka oraz walkę wieczoru o tytuł zawodowego mistrza świata federacji WKN oraz pas Internacjonalnego Mistrza federacji AMW , którą stoczą Mariusz Ziętek z gwiazdą francuskiego kick boxingu Steeve Valente, przed którym hymny odśpiewa Alicja Węgorzewska (przypomnijmy, że początkowo zrobił miała to Edyta Górniak).

 

Zula do pojedynku przygotowywana była przez mistrza olimpijskiego z Monachium, trenera takich postaci jak Przemysław Saleta, czy Andrzej Gołota  …. Ludwika Denderysa, który jak sam stwierdził liczy na wygraną Zuli, którą ocenił lepiej niż Agnieszkę Rylik na początku swojej kariery.

Hymnem gali , będzie utwór Gorzkiego & Layny “Mistrz”:

Więcej informacji na stronie gali

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.