Zula Walkowiak nadal w szpitalu

facebook.com

Jedna noga niedowład, druga sparaliżowana

Zula Walkowiak uległa groźnemu wypadkowi. Dziewczyna pośliznęła się na śliwkach koło domu, przewróciła się i trafiła do szpitala na OIOM. U uczestniczki To Model stwierdzono niedowład kończyn dolnych a jej stan ciągle się nie poprawia.

Z soboty na niedziele miałam wypadek, który spowodował niedowład lewej nogi i paraliż prawej. W czwartek będę mieć rezonans czy uszkodzenie nie jest poważne. Dostaje także morfinę ponieważ uszkodziłam kości lędźwiowe. Jak długo zostanę w szpitalu okaże się w czwartek. Pozdrawiam – napisała dwa dni temu Zula Walkowiak.

Stan moich nóg bez zmian w czwartek będę przeniesiona na neurologię z powodu rdzenia kręgowe. dziękuję za wsparcie zwykłym ludziom, gwiazda szołbiznesu, rapera, dziennikarza itp. Nie rozumiem ludzi że życzą mi abym z tego nie wyszła a mam 320 zaproszeń do znajomych. Amen – dodała Walkowiak na Facebooku.

Zula na bieżąco podaje do wiadomości o swoim stanie zdrowia, które nic się nie poprawia. Pociesza ją tylko fakt, że na Allegro są różowe wózki inwalidzkie.

Zycie jest przewrotne mou drodzy jutro bede wiedziec czy bede chodzic essa z wami dziekuje ze jesywscie ze mna.!p.s zadowalam sie faktem ze sa spoko rozowe wozki na alegro pisze Zula.

w lewej nodze odzyskuje czucie ale w prawej niestety nie. Doszły silne bóle kręgosłupa. Czuje silne uciski w miednicy, co najśmieszniejsze ale zarazem przykre nie mam czucia gdy oddaje mocz więc leże jak starsza babcia w pieluszce  Jutro rezonans i kolejne badania, z których się okaże czy będę mieć paraliż nogi czy przez rehabilitacje uda się mnie uratować. Jeszcze raz wszystkim dziękuje za wparcie i odwiedziny.

My życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

facebook.com

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.