,  

Zula pojechała po Pauli Marciniak

Daj spokój z muzyką, załóż własną mleczarnię!

Zula Walkowiak, to najbardziej kontrowersyjna uczestniczka Top Model. Zaraz po zakończeniu przygody z show, na jednym z portali społecznościowych rozgłaszał , ze jest lesbiją a zaraz później , że szuka męża.

Teraz znowu wzięła się za krytykowanie innych, zaczęła od Pauli Marciniak.

Co do urodzin Pauli Marciniak to jedne wielkie KUPOWATE DNO.. nie dość, że Mnie i mojej ekipy nie chcieli wpuścić na początku bo mieliśmy adidasy i bluzy to jeszcze nie było tortu ani vódki.. Bo co mi z tego, że miałam opaskę na VIP’a jak alkohol za free był do 22- ku** kto normalny idzie na imprezę przed 22:00, a do tego w poniedziałek.. Muzyka marna tak samo jak ta Paula Marciniak w rzeczywistości jednym zdaniem.. DZIEWCZYNA JEST MEGA ZROBIONA W PHOTO SHOP I GRATULUJE WYTWÓRNI, KTÓRA JĄ WYDAJE MEGA PRZERABIAJĄ JEJ GŁOS.. KOCHAMY TAKICH MUZYKÓW JAK PAULA MARCINIAK,INNA, ROBER M, JEDKER REALISTA-wystarczy mieć hajs lub sponsora i można kupić twórczość..A WIĘC APEL DO PAULI MARCINIAK DAJ SPOKÓJ Z MUZYKA ZAŁÓŻ WŁASNĄ MLECZARNIE! – napisała Zula.

Ostro! Ale wpis odzwierciedla osobę Zuli, po niej chyba nic lepszego nie można się spodziewać. Sara May to pikuś ze swoimi wpisami.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

2 komentarze Zula pojechała po Pauli Marciniak

You must be logged in to post a comment.