Zostawiła rozum w Brazylii!

 Tak napisało ycie na gorąco o Nataszy Urbańskiej! Dlaczego?


Natasza Urbańska wraz z mężem Januszem Józefowiczem polecieli do Brazylii na odpoczynek. gdy przylecieli z hali przylotów niosła swoją małą córeczkę na ręku bez czapki, ciepłego odzienia w letnich pantofelkach. Tym czasem na dworze ściskał mróz i sypał duży śnieg.

Pogoda była naprawdę paskudna – relacjonuje tabloid. Był spory mróz i padał śnieg. Dziewczynka zaś nie miała ani czapki ani szalika, była w samych rajstopkach, a na stópkach miała letnie pantofelki. A szyja Nataszy była szczelnie owinięta porządnym szalikiem.

Zamiast schować się szybko do taksówki, Urbańska była zajęta bagażami. Czy Kalinka sie rozchoruje? Mamy nadzieję, że nie. Już niedługo Urbańska ma polecieć na kilka miesięcy do Stanów, by wykorzystać swoja jedyną szansę na nagranie płyty. Będzie musiała pozostawić rodzinę na długo.

Janusz powiedział, że nie musi mieć wyrzutów sumienia – mówi koleżanka Nataszy. Kalinka zostanie przecież pod jego opieką. A jeśli nie wykorzysta tej okazji, może żałować do końca życia. To ją przekonało

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.