Zostałam wywalona z Gtnl !

ImageRutowicz nadal przeżywa, że odpadła z programu Gwiazdy tańczą na lodzie.


Nie może przeżyć , że wystąpiła tylko w dwóch odcinkach a czuje pogardę do organizatorów programu. W magazynie Golden Show pokazuje co ją gryzie. Jeszcze raz oskarża że została wyrzucona, a SMS-y nie dochodziły.Oczywiście stwierdza, że wygrała ten program:
Co możesz powiedzieć o swoim zachowaniu w ostatnim odcinku w Gwiazdy Tańczą na Lodzie, jak to się ma do odpowiedzialności za fanów?

Wiesz, to był straszny przekręt, zostałam zwyczajnie wywalona z programu, SMS-y nie dochodziły.

Nie żałujesz swojego zachowania?

Nie, absolutnie! Wygrałam ten program! Nie żałuję ani jednego słowa, ani jednego ruchu, ponieważ pokazałam, że nie jestem prostą lalą, stojącą i przytakującą na wszystko co powiedzą jurorzy. Miałam dosyć obelg z ich strony. Małpa w zoo ma więcej kultury niż ci ludzie! Bez pojęcia o jeździe, na tym zna się tylko Renata, reszta jest wzięta, z braku laku Jacyków Pajacyków na przykład, który nie potrafi odróżnić satyny od jedwabiu czy kryształów Swarovskiego od szklanych kamyków, kto tego Pajaca nazywa stylistą?

Ludzie przejrzyjcie na oczy! – apeluje Jola. Wygląda jak wyliniały strach na wróble i powinien koniecznie zainwestować w tic tacki… Swoim nazwiskiem ubliża innym stylistom. Tak naprawdę to, że odpadłam dobrze mi zrobiło, dużo się potem działo. Nie wytrzymałabym  dłużej w tym nieprofesjonalnym programie. Nie moja liga! W pierwszym odcinku dostałam 54% głosów na 12 par, pozostałe pary miały po 4-6%. A w drugim odcinku odpadam nagle.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.