ZOO jest dużo lepsze!

Kolejna kompromitacja z udziałem Pudzianowskiego. Felieton.


"Miałem o tym nie pisać. Zostawić to, zignorować, nie interesować się. Ale znajomi piszą, mailują, pytają: no i co ty na to.

Nic. Zwyczajnie. Swoją opinię na temat pana Pudzianowskiego wyraziłem już jakiś czas temu. To co ów dziwak prezentuje w ringu to jest obciach totalny, wstyd i kompromitacja.

Przed ostatnim „pojedynkiem” z Butterbeanem namówiono mnie na opinię na temat walki wieczoru w KSW 14. – Czy myślisz, że to będzie trochę taki cyrk? Coś jakby sportowe ZOO? – usłyszałem pytanie.

– Nie – odpowiedziałem – nie mieszajmy do tego ZOO. To obraża bowiem mieszkające w nim zwierzęta. One są atrakcją dlatego, że właśnie są. Natura obdarzyła je takimi, a nie innymi, walorami i to stanowi o ich wartości. Natomiast to, czym obdarowała natura pana Pudzianowskiego, nadal pozostaje tajemnicą. Choć jedno wiadomo na pewno: samo istnienie Pudziana nie podnosi jego wartości. Nie ma on też talentu do sportów walki. A jego ostatni rywal zawsze był li tylko showmanem. I nim pozostał oraz postarzał się dość widocznie. Więc w nowoczesnym ZOO na pewno nie byłoby dla nich obu miejsca.

Tym bardziej, że pamiętam hasło, które poznałem jeszcze w dzieciństwie: „ZOO wychowuje”.

Walka Pudzian – Butterbean nie ma żadnych walorów wychowawczych, bowiem nie tak wygląda prawdziwe MMA. I to kolejny powód, by uznać owe widowisko za wstydliwe oraz szkodliwe.

Teraz, po obejrzeniu ostatniego występu byłego strongmana, w całej rozciągłości podtrzymuję tę opinię.

PS. Podczas tego samego KSW 14 Przemysław Saleta prawie udusił Marcina Najmana. To akurat powód do zadowolenia. Wygrał też Jan Błachowicz. Znakomity wojownik, który już teraz powinien być gwiazdą UFC. Tyle że o nim jakoś mało kto rozprawia, ponieważ wszyscy podniecają się prześmiesznymi popisami Pudzianowskiego. Co także świadczy o tym, że jest on szkodnikiem, a nie pożytecznym sportowcem. Powtórzmy: jego pojedynki wypaczają prawdziwy obraz MMA. I kompromitują tę dyscyplinę do reszty."

SZEF
agencjapressing.pl/blog

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.