ŻONA LUBERTA ZMIENIA DOM

Znany z takich projektów jak Virgin, Video czy Volver producent muzyczny Tomek Lubert, może być dumny ze swojej żony Ewy, która w wyjątkowy sposób dostarcza mu urodzinowych wrażeń.

 

Ewa Lubert do ich nowego domu na warszawskiej Białołęce zaprosiła w ubiegłym tygodniu ekipę programu “Kowal Gwiazd” , aby porozmawiać z prowadzącym go raperem Gorzkim o niespodziance, którą mogliby z okazji urodzin dla Tomka przygotować artyści, aspirujący w ramach programu o wstęp do nauki w prestiżowej i jedynej w Polsce Akademii Kowala.

 

Jak się okazało w trakcie rozmowy, para niedawno zakupiła dom , w który obecnie wkładają nie tylko serce, ale i majątek, aby wyremontować go według własnej wizji.To też decyzja jaką podjęła Ewa z Gorzkim padła na bramę wjazdową do posesji, którą Tomek poszukuje na ten czas najpilniej.

 

W efekcie stary, drewniany płot wymieniony został na masywną, wykonaną ręcznie bramę , która nie tylko zaskoczyła, ale i wprawiła w zachwyt Luberta.

Taką bramę już od soboty 22.06, kiedy to na antenie stacji TVR wyemitowany zostanie program , w swojej posesji będzie mogło mieć dziesięciu Polaków, którzy wylicytują ją na stronie www.kupujipomagaj.pl, a pieniądze z aukcji trafią na rzecz fundacji “Nowa Nadzieja” w ramach partnerstwa z projektem gwiazd “Pomaganie jest trendy”. Program tydzień później wyemitowany zostanie również w stacjach regionalnych, takich jak aMazing, ProArt, ONTV, TV Lubuska, TV Regionalna i innych. Odcinek zobaczyć można również pod niniejszym linkiem: http://www.youtube.com/watch?v=dCVWN1Z348o

 

W trakcie programu widzowie dokładnie przyjrzą się wnętrzą domu Ewy i Tomka Luberta, odwiedzając kuchnie, salon, studio Tomka, a nawet sypialnię …

 

Wcześniejsze odcinki programu zobaczyć można na stronie: www.youtube.com/fleszprod

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.