, , , , ,  

Zobacz rodziców polskich gwiazd

Aleksander Majdański / newspix.pl

Zamiast ukochanych, gwiazdy coraz chętniej na czerwony dywan zabierają… rodziców

Z kim ostatnio najczęściej gwiazdy show-biznesu świętują swoje zawodowe sukcesy? Oczywiście z osobami, które bezpośrednio przyczyniły się do ich osiągnięcia – rodzicami. I nawet Małgorzata Socha czy Robert Janowski, którzy na co dzień pilnie strzegą swojej prywatności, chętnie na czerwonym dywanie pozują ze swoimi mamami. Przecież nie od dziś wiadomo, że z rodziną świetnie się wychodzi na zdjęciach.

Agnieszka Szulim – Musiała przestrzegać domowych zasad – Jestem jedynaczką i nie mogę narzekać na swoje dzieciństwo. Był to czas, do którego bardzo chętnie wracam we wspomnieniach – wyznała niedawno Agnieszka Szulim. I choć rodzice ją rozpieszczali, nie dali sobie wejść na głowę. W rodzinnym domu gwiazdy nie brakowało dyscypliny.

Od mamy tylko raz dostałam lanie. Miałam taki głupi odruch pokazywania języka, gdy ktoś coś powiedział. Mama ostrzegła mnie, że jeżeli zrobię tak jeszcze raz, to dostanę i… dostałam – wyznała gwiazda. Dziś Agnieszka nie pokazuje języka, tylko bryluje na salonach. Oczywiście z ukochaną mamą.

Weronika Marczuk – Była dla niej wsparciem Ostatnie miesiące życia Weroniki Marczuk nie były najłatwiejsze. Z powodu afery korupcyjnej straciła wiele, ale nie miłość ukochanych rodziców. To właśnie oni pomogli jej stanąć na nogi. Kiedy więc światło dzienne ujrzała książka Weroniki Marczuk o aferze z CBA, na promocji nie mogło zabraknąć mamy.

Marcin Tyszka – Kocha ich nad życie

– Zabieram ich na pokazy. Przyjaźnią się z ludźmi ze świata mody. Znają top modelki i szefów „Vogue’a” – wyznał Marcin Tyszka, który jak zdradził w wywiadzie, zawdzięcza rodzicom wspaniałe dzieciństwo. To oni też pomogli mu spełnić marzenie o zostaniu fotografem Małgorzata Socha – Modna mama i córka Małgorzata Socha jest obecnie jedną z najbardziej popularnych aktorek. Mimo że odniosła ogromny sukces i ma ręce pełne roboty, zawsze znajduje czas na spotkanie z rodzicami. Niedawno piękna gwiazda zabrała m.in. swoją mamę Bożenę na premierę filmu „Och, Karol 2”. Dzięki temu wiemy już, po kim Małgosia odziedziczyła niezwykłe wyczucie stylu. Jej mama prezentowała się na czerwonym dywanie jak prawdziwa gwiazda.

Tomasz Kammel – Pogodzeni

Jakiś czas temu media twierdziły, że Tomasz Kammel w ogóle nie utrzymywał kontaktu z mamą Anną. Nawet jeśli tak było, to należy to już do przeszłości. Niedawno prezenter pojawił się na rozdaniu nagród właśnie z rodzicielką. I tym samym zamknął usta plotkarzom.

Robert Janowski – Matka jego sukcesu

Rodzice Roberta Janowskiego jako pierwsi dostrzegli u syna zdolności muzyczne i wysłali go do szkoły muzycznej. Dziś Janowski jest wielką gwiazdą i dostaje wiele nagród. Swoje zawodowe sukcesy artysta najchętniej świętuje w towarzystwie mamy.

Zobacz też:Gessler cały czas na walizkach!

źródło: Fakt.pl

Kapif

Aleksander Majdański / newspix.pl

Kapif

Kapif

Kapif

Kapif

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.