,  

Zobacz jak Górniak chowa się przed ludźmi

newspix.pl

Słabo jej to wyszło!

Edyta Górniak jest na tyle znaną osobą, gwiazdą, że nie pomoże jej nawet największy kapelusz i ciemne okulary. Artystka właśnie tak się ubrała podczas jednego z wieczorów. Do ogromnego kapelusza, który zasłaniała jej pół twarz, założyła żółtą suknię w kwiaty, zółte półbuty na wysokim obcasie i wyruszyła z Piotrem Shrammem na miasto.

Uliczne latarnie, neony, reflektory przejeżdżających aut, skrzące witryny sklepowe. Noc w wielkim mieście wcale nie jest tak ciemna, jak mogłoby się wydawać. By ochronić wzrok przed tym nadmiarem światła, Edyta Górniak  i jej partner nawet w nocy noszą okulary przeciwsłoneczne.– cieszy się Fakt, że zdołał spotkać i rozpoznać zakamuflowaną Edytę.

Edyta ze swoim partnerem wyłonili około godziny 23 z jednej z warszawskich restauracji, wyglądali jak para rodem z kultowego serialu „Dynastia”. Ona – stylowa sukienka, duży kapelusz zasłaniający twarz i przeciwsłoneczne okulary, on – neseser, droga marynarka i również zasłonięte ciemnymi szkłami oczy – dodaje tabloid.

Czarna skórzana teczka, cóż takiego Shramm nosi w niej późną porą?

Zobacz też:Aktorskie piekiełko Jandy i Szczepkowskiej

źródło: Fakt.pl

newspix.pl

newspix.pl

newspix.pl

newspix.pl

newspix.pl

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.