, , , ,  

Zobacz gdzie Jacyków, Malinowska i Janiak odmładzają się!

Czyli klinika gwiazd najlepsza w Polsce

Unident Union Dental Spa z Wrocławia został uznany za na najpiękniejszą klinikę stomatologiczną w Polsce. Światowy poziom usług i unikalny design wnętrz tego miejsca znacznie wcześniej docenili… polscy celebryci! Wśród pacjentów Unident Union są m. in. znany stylista Tomasz Jacyków, a także najpiękniejsze gwiazdorskie małżeństwo – Karolina Malinowska i Olivier Janiak.

Do konkursu Top Design Kliniki Stomatologiczne 2010 zgłosiło się ponad 50 gabinetów z całego kraju. Kapituła oceniała nie tylko poziom usług, ale i warunki w jakich przebywają pacjenci podczas leczenia. Wśród jurorów znaleźli się więc eksperci w dziedzinie stomatologii, a także znawcy architektury i projektanci. Jurorzy byli zgodni, że wrocławski Unident Union to nie tylko najpiękniejsza, ale i najnowocześniejszą kliniką, gwarantującą światowy poziom leczenia.

Realizacja projektu Unident Union Dental Spa najlepiej ze wszystkich kandydatów hołduje zasadzie, która mówi, że nasze samopoczucie kształtowane jest przez nasze otoczenie. Architektura jako nierozerwalna część tego otoczenia powinna wnosić w nie wartości nie tylko funkcjonalne, ale też estetyczne. Nie zapomnieli o tym projektanci tej kliniki, nadając przestrzeni nowy wymiar – oceniła Patrycja Zaczyńska z ADP ARCH LTD, członkini jury.

W luksusowo urządzonych wnętrzach pacjenci objęci są wszechstronną opieką stomatologiczną z zakresu ortodoncji dorosłych bez usuwania zębów, chirurgii jamy ustnej, zaawansowanej implantologii, najnowocześniejszej stomatologii estetycznej oraz kompleksowego leczenia stomatologicznego. Połączenie zaawansowanych technologii i nowoczesnej aranżacji wnętrz, daleko odbiegającej od wyglądu standardowych gabinetów dentystycznych, docenili celebryci. Stałymi pacjentami Unident Union Dental Spa są m. in. Tomasz Jacyków, Karolina Malinowska i jej mąż Olivier Janiak, Jakub Wesołowski, Bartosz Porczyk, a także sportowcy .

Każdorazowe wizyty w innych gabinetach przyprawiały mnie o ból żołądka i palpitacje serca. Na szczęście znalazłem miejsce, w którym czuję się zrelaksowany, spokojny i pewny, że wizyta na fotelu dentystycznym może stać się również przyjemnością – mówi Bartosz Porczyk, aktor.

Klinika gwiazd najlepsza w Polsce

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.