ZMYSŁOWA SOCHA W RADIU ZET (video)

Hipnotyczna, bezpruderyjna, pobudzająca wyobraźnię powieść erotyczna „Pięćdziesiąt twarzy Greya” w interpretacji Małgorzaty Sochy codziennie po 23.00 w Radiu ZET. Audycja przeznaczona jest dla pełnoletnich słuchaczy.

 

„Pięćdziesiąt twarzy Greya” to bestsellerowa powieść o zabarwieniu erotycznym autorstwa Eriki Leonard, znanej lepiej pod pseudonimem E L James. Ta rozbudzająca emocje pozycja bije na świecie rekordy popularności. W trzy miesiące po premierze w Stanach Zjednoczonych książka sprzedała się w 15 milionach egzemplarzy. W Wielkiej Brytanii w ciągu pierwszych siedmiu dni rozeszła się w nakładzie 100 tysięcy sztuk. Jej polska premiera miała miejsce 5 września, a już od 8 października będzie można ją usłyszeć na antenie Radia ZET w zmysłowej interpretacji Małgorzaty Sochy.

 

„Pięćdziesiąt twarzy Greya” to światowy fenomen, który z wypiekami na twarzy przeczytało prawie 50 milionów ludzi. Dawno żadna książka tak mocno nie pobudzała wyobraźni czytelników. A ponieważ radio to teatr wyobraźni, więc dajemy naszym słuchaczom trochę zabawy w postaci słuchowiska dla dorosłych. Dzięki fenomenalnej interpretacji Małgosi Sochy, ten tekst brzmi obłędnie” – mówi Rafał Olejniczak, Szef Radia ZET

 

Kolejne fragmenty powieści będzie można usłyszeć codziennie po 23.00, jak również na www.radiozet.pl.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

Comments are closed.