Zmarł Maciej Kuroń !

ImageZmarł Maciej Kuroń – znany publicysta, dziennikarz i autor programów kulinarnych – podała stacja tvn24. Kuroń miał 48 lat. Od kilku lat cierpiał na chorobę układu krążenia.

 


Jesteśmy w szoku ! Wczoraj zmarł dobrze nam znany z telewizji Maciej Kuroń. Maciej Kuroń zmarł w swoim domu w Izabelinie. W ciągu dnia źle się poczuł. Rodzina wezwała pogotowie. Niestety reanimacja się nie powiodła. Maciej Kuroń miał 48 lat.
 Nauczył miliony Polaków jak czerpać radość z przyrządzania posiłków. Sprawił, że w naszych kuchniach zaczęliśmy eksperymentować z nowymi smakami i dbać o wygląd potraw. Już nigdy nie usłyszymy jego charakterystycznego głosu, nie zobaczymy jak z poczuciem humoru i prawdziwą pasją opowiada o jedzeniu.
Urodził się 8 marca 1960 w Warszawie. Jego ojcem był legendarny współzałożyciel Komitetu Obrony Robotników Jacek Kuroń. Maciej nie poszedł jednak w ślady ojca i nie zajął się polityką. ycie poświęcił swej największej pasji – gotowaniu. Jego programy kulinarne gromadziły przed telewizorami miliony Polaków.

Wyrazy współczucia dla rodziny.

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.