,  

Ziobro się żeni!

ImageZbigniew Ziobro chce założyć rodzinę i już wkrótce  planuje ślub.


Sejm aż drży od plotek o Ziobrze. Wszyscy tak bardzo poruszeni są faktem, iż były minister sprawiedliwości jeszcze w tym roku może zmienić stan kawalerski. A do ołtarza ma go zaciągnąć niejaka Patrycja Kotecka.

Fakt przycisnął paru kolegów byłego ministra sprawiedliwości i ujawnili coś nie coś o ślubie Zbigniewa. Jeśli faktycznie dojdzie do zaślubin , odbędzie się to po czerwcowych eurowyborach.

Zbyszek długo to odkładał, ale chyba zdecydował, że w końcu czas się ustatkować – zdradza nam w wielkiej tajemnicy jego znajomy z Wiejskiej.

Zaś sam Ziobro chce utrzymać całą sprawę w ścisłej tajemnicy. Obecnie skupia się na kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego.

Zatwardziałego kawalera trafiła w końcu strzała amora.

Na pierwszy rzut oka widać, że jest zakochany. Jest wyraźnie odmieniony – przyznaje poseł PiS. To nic dziwnego – tak właśnie działa miłość.

Wybranką Ziobra  jest Patrycja Kotecka, która dzięki Ziobrze dostała świetną pracę w TVP (jednak potwierdzają się plotki o upolitycznieniu TVP) . W szybkim czasie awansowała ze stażystki na wicedyrektora Agencji informacji. Jednak tę straciła  pracę. Zniknęła w TVP ale w życiu polityka pozostała.

Patrycja Kotecka zdjęcie

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

1 osoba skomentowała artykuł: Ziobro się żeni!

You must be logged in to post a comment.