Zgadnijcie czy to tyłek?

ImageNasza gwiazda stwierdziła , że najwyższy czas zakryć tyłek, bo pośladki zaczynają jej się trząść.


ImageTak właśnie stwierdziła Doda. Ona sobie zdaje sprawę, że latka lecą a i sama boryka się z cellulitisem.

Doda miała problem gdy miała wyjść na scenę w Nowym Jorku. Właśnie zauważyła , że jej pośladki już nie są takie jędrne a i skórka pomarańczowa zaczyna się pojawiać. Cóż zrobić jak nie wzięła więcej zakrywających ciuchów, niestety musiała wyjść na scenę z odsłoniętą pupą.

Gdy wyszła na scenę w NYC, ludzie byli bardzo zdziwienie i mieli nie tęgie miny patrząc na pośladki Dody, w końcu zaczęli krzyczeć – Pokaż coś więcej!

Jak donosi Super Express, bruzdki na tyłku Dody przestraszyły jej fanów, bo zamiast wielkiej widowni przyszło zaledwie 500 osób. Feel podczas swojego występu w tym samym miejscu miesiąc temu miał około 3 tysięcy słuchaczy.

Doda była dzielna i trzymała się do końca. Ale po koncercie się trochę załamała. Szybko zeszła ze sceny, schowała się w garderobie i nie chciała, by ją ktoś oglądał. – Nie chciała nawet rozdać autografów – relacjonuje zawiedziony fan.

Wielka kariera Dody w Stanach właśnie się zaczęła. Tyłkiem niestety kariery się nie zrobi a tym bardziej, że to już nie tyłek nastolatki.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.