, , ,  

Zespół Mai Sablewskiej odpadł

TVN

Czesław Mozil odgryzł się Kubie Wojewódzkiemu – zemsta jest słodka

Kolejny odcinek X-Faktor za nami. Uczestnicy śpiewali o miłości. Kuba Wojewódzki chwalił jedynie swoich uczestników, na całej nie pozostawiał suchej nitki . O Małgorzacie Stankiewicz, która wykonała utwór Power of love powiedział.

Nareszcie znalazłem kogoś, kto mówi gorzej ode mnie – powiedział Kuba. W tym celu zadzwonił tez do Eli Zapendowskiej, która miała powiedzieć ,że kobieta tylko fałszuje.

Ja nie wiem kto to Zapendowska, ja nie dzwonię po programie po ludziach, bo wiem, że pani wychodzi na scenę i wzrusza. Kuba jak dorośnie, to też kupi Pani płytę.- odparł Mozil. Czesiu zaczyna się wyrabiać.

O Sweet Rebels, zespole Mai, Kuba powiedział – Zacznijcie cztery solowe kariery, a potem przestańcie wszystkie śpiewać. Gdy zaraz potem wyszedł na scenę Michał Szpak, który zaśpiewał You are so beautiful, Kuba w zachwycie powiedział – mów do mnie tata.

O Gienku Losce powiedział, że Szpak był od niego lepszy.  Dziewczynom zarzucił e były infantylne i słabe. Mozil się z nim zgodził. I jako ostatnia Ada Szulc, Maja zarzuciła jej , że wygląda jak stara maleńka, ale pięknie śpiewa. Na to Kuba Wyglądaj jak maleńka a śpiewaj jak stara.

W dogrywce zaśpiewali Mats i kolejny raz Sweet Rebels. Decyzję o tym, kto ma przejść dalej podejmował Mozil, wybrał Matsa.

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.