Zerwała kontakty z rodziną!

ImageNie dzwoni do domu, nie odbiera telefonów!


Wszystko wskazuje na to, że Alicja Bachleda-Curuś jest pod całkowita władzą Colina Farrella.  Wszystko przez to, że rodzina Alicji tak naciskała na aktora, by ten poślubił dziewczynę, która spodziewa się jego dziecka. Alicja jest tak zauroczona aktorem, że odstawiła rodzinę za osobny tor.

Colin Farrell jakiś czas temu zabronił przyjazdu matce Alicji do USA. Nie chce by jej rodzina miała jakikolwiek wpływ na jego ukochaną i ciągle się wtrącała w ich sprawy.

Alicja nie sprzeciwia się ukochanemu. Naciski rodziny na ślub i wtrącanie się w jej sprawy spowodowały, że wybrała cieszącego się złą sławą amanta od rodziny.

– Alicja nie odbiera od dłuższego czasu telefonów od najbliższych, sama też nie dzwoni. Jedynie z bratem utrzymuje kontakt, ale sporadycznie. Ogranicza się on do informacji, że wszystko w porządku – mówi Faktowi osoba z rodziny aktorki.

Zła sława Colina doszła do Polski. To chyba nie jest dziwne, że martwimy się o Alicję. Ona jest młoda i bardzo zakochana. Nie myśli racjonalnie – zdradza osoba z rodziny aktorki. – My tylko nie chcemy, żeby cierpiała. Tym bardziej że spodziewa się dziecka – dodaje.

Colin Farrell ze swoją matką nigdy nie zrywał kontaktów. Tę kobietę traktuje wyjątkowo bo i jak traktować inaczej. Jednak mimo swojej miłości do swojej matki nie rozumie, że Alicja również ma matkę i ją kocha. Naszym zdaniem egoistyczne podejście aktora wywodzi się z jego domu. A to, że potrafi przyszłej mamie zapewnić najlepsze warunki nikt nie wątpi. Tylko jak się ma miłość matki do dziecka a miłość do pieniędzy?

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.