,  

Zerwanie zaręczyn przez Nergala to fikcja?

Kapif

Nasze przypuszczenia się sprowadzają.

Media od kilku dni żyją związkiem Nergala i Dody. Lider Behemoth miał zerwać telefoniczne ze swoją narzeczoną.  Później przyjechał by jeszcze z nią porozmiawiać w oczy. Mimo tego przespał u niej kilka nocy. Doda na swoim profilu na Facebooku pisała jeszcze bardziej dolewając oliwy do ognia. Wszystko to podobno jedna wielka bujda a para się śmieje z mediów,ze tak łatwo dali się podpuścić.

To ich kolejne przedstawienie. Robią sobie ze wszystkich żarty i śmieją się, że plotka o rozstaniu zaczęła już żyć własnym życiem – mówi ich znajomy w rozmowie z Takie jest życie, po czym dodaje, że między Rabczewską a Darskim doszło do poważnej telefonicznej kłótni. Jednak nie zakończyła się ona zerwaniem zaręczyn.

Doda ma ogromny temperament i jak się kłóci, to naprawdę potrafi być ostra. Nie raz zdarzyło się, że rzucała podczas awantury rzeczami, które wpadły jej w ręce, nie wspominając już o rzucaniu słuchawką. Gdyby wszystkie ich telefoniczne kłótnie miało się przyjmować za zerwanie, to byłoby już ich całkiem sporo na ich koncie. Kiedyś widziałem, jak się ostro kłócili u znajomego. Dorota poszła do łazienki i tak trzasnęła drzwiami, że aż szyba pękła.

Osoby z branży są podobnego zdania.

Tak wielu publikacji już dawno o Dodzie nie było. To zerwanie to zwykły chwyt marketingowy. Ich związek od początku był bardzo medialny, a to, co się teraz dzieje, jest zwykłą promocją – mówi anonimowo osoba pracująca w show-biznesie. Teraz czekają nas kolejne odcinki tej telenoweli. Wszystko wskazuje na to, że właśnie zaczął się kolejny etap, tym razem ratowania związku i wielkiej miłości Dody i Nergala.

I jak myślicie, zerwali czy robią nas w balona?:)

Jeśli by zerwali, po co by Doda miała tak oznakowany ciągle samochód. Zdjęcie zrobione było wczoraj koło 11 rano 🙂

gadulek

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.