,  

„Zerkał na moje oceny” – Pavlović o Józefowiczu

Chciałabym, żeby gwiazdy się mnie bały, już zaostrzyłam paznokcie

13 edycja Tańca z gwiazdami dopiero się zaczęła a Iwona Pavlović już poczuła się lepiej, gdy obok niej nie ma Zbigniewa Wodeckiego i Beaty Tyszkiewicz. Mało tego poczuła się bardzo ważna.

Przed programem bałam się, że każdy będzie siedział zamknięty w swojej klatce, że nie będzie wymiany opinii, uwag – poiwedziała w rozmowie z Super Expressem Iwona Pavlović. Tak się jednak na szczęście nie stało. Wiadome jest to, że nowi członkowie jury będą porównywani ze Zbyszkiem Wodeckim oraz Beatą Tyszkiewicz, ale tak to już jest, gdy się kogoś zastępuje. W jury nie zawsze siedzą znawcy tańca. Janusz Józefowicz jest znawcą tańca, ale nie towarzyskiego. To, że zerkał na moje oceny, schlebia mi. Odczułam to, że darzy mnie dużym szacunkiem.

Podczas wakacji miałam czas na to, aby przypomnieć sobie teoretyczne wiadomości taneczne, by teraz podczas programu filtrować pary przez pryzmat techniki tanecznej, tego, ile jest cha-chy w cha-chy, a nie rozmawiać o innych tematach czy tylko artystycznym wyrazie . Poprzeczka podnosi się co program. Wszyscy wiedzą już, jak wygląda walc czy cha-cha. (…) Chciałabym, żeby gwiazdy się mnie bały, już zaostrzyłam paznokcie. Muszę przyznać, że z edycji na edycję łagodniałam. Gdy ostatnio obejrzałam sobie pierwszy „Taniec z gwiazdami”, stwierdziłam, że czas wrócić do tamtej Iwony.

Myślicie, że można się bać Iwony?

 

 

VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0.0/10 (0 votes cast)
VN:F [1.9.20_1166]
Rating: 0 (from 0 votes)

You must be logged in to post a comment.